KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15978204
nr 1597 8204
Tomas Colbengtson
(f. 1957), Sverige
"Inland". Signerad, numrerad 1/10, daterad -08. Färgetsning, bildmått 33x39 cm, yttermått inklusive ram: 52x72 cm
Tomas Colbengtson, sydsamisk bildkonstnär född 1957 i Tärnaby.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 februari 2024
kl 19:08:32
100 kr
150 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Tomas Colbengtson
Läs mer om Tomas Colbengtson